Jaromír Soukup začíná moderovat Oscary a další americké show

od Lukáš Martínek -
5 min

Pamatujete si na příběh o krásném chlapci, který se tak dlouho díval do vody na svůj odraz, až do ní spadl a utopil se? Tak tenhle kluk se může jít klouzat, narcisové totiž mají nového krále. Je jím majitel televize Barrandov Jaromír Soukup, který na své stanici zrušil večerní zpravodajství, aby mohl místo něj vysílat už devátý pořad, ve kterém si střihne hlavní roli. Ale to není všechno. Soukupovi začíná být Česko malé. Podle našich informací se připravuje hned několik pořadů s mezinárodním formátem, ve kterých se Jaromír Soukup ujme role moderátora. Co už brzy uvidíte na TV Barrandov? ❤

Oscary

"Měla jsem to moderovat já, ale pak přišel nějaký pán z Česka, který vytáhnul tabuli a začal na ni něco čmárat. Lidi z produkce mu to úplně zbaštili," řekla nám k tomu rozčarovaná Ellen DeGeneres. Od zástupců show jsme zjistili, že Jaromír Soukup byl pro pozici moderátora od začátku jasnou volbou a jen se čekalo, až se najde místo v jeho nabitém diáři.

"Jaromír je zkušený a ostřílený moderátor. Je to bývalý boxer, který se nezalekne žádné situace a vůbec na něj nedoléhá stres, takže dobře zvládá i velká pódia. Je také skvěle jazykově vybaven a má moc rád filmy. Oscary byly doteď taková navoněná show pro zbohatlíky, nyní jsou pro nás ale nejdůležitější diváci z amerického venkova. Věříme, že právě těm bude moderátorský styl pana Soukupa sedět," potvrdil redakci Avokád Henry Gut, ředitel akce. 

Oprah Show

"Víte, mě už to nebaví tolik jako dřív. V mediálním světě jsem už dokázala všechno. Potkala jsem se s Obamou, dostala cenu Emmy, nemám už zkrátka žádnou motivaci táhnout to dál. Navíc jsem na to celou dobu sama," napsala nám v mailu Oprah Winfrey, dosavadní moderátorka show. "Dlouho jsem hledala někoho, kdo by to za mě mohl vzít, a když se mi ozval Jaromír, byl to "no brainer", jak říkáme my Američani. Rozumí masám, říká jim přesně to, co chtějí slyšet, a navíc je to pěknej chlap, kterého budou divačky zbožňovat."

Show nicméně čeká jedna velká změna. Původní čtyřicetiminutová stopáž se rozšíří na čtyři hodiny, aby měl Soukup dost prostoru na to ukázat svůj talent. "Normálně si to vydupal; že je na to prý takhle zvyklý z Čech, že když na obrazovce nebude on, tak ani nikdo jinej, že jinak zavolá Zemanovi, kterej si to s náma vyřídí. Řádil tu jako pominutej," řekla nám k tomu Oprah. 

Amerika hledá topmodelku

"Byla jsem první Afroameričankou na obálce Sports Illustrated a oni mě stejně vykopli a místo mě tam dali nějakýho Soukupa?," neskrývala své rozhořčení Tyra Banks, moderátorka show Amerika hledá topmodelku. "Vždycky jsem si říkala, že život je o tvrdé práci a že úspěch si musím odmakat. Ale už si to nemyslím. Když zapnu televizi a vidím tam místo sebe moderovat to prkno, jsem hrozně naštvaná." Na detaily jsme se zeptali přímo televize UPN, která pořad vysílá.

"Tyra už je vyčpělá. Televizní obrazovky dnes potřebují silné osobnosti a Jaromír Soukup si nás okamžitě získal svým sebevědomím a alfasamectvím. Navíc naší strategií je produkovat co nejvíce pořadů a platit co nejméně moderátorů a i v tomto ohledu je Jaromír Soukup výhra. V tuto chvíli už společně natáčíme další pořady, ve kterých se Jaromír ujal moderátorské role. Ameriko, máš se na co těšit."

Upozornění: I když toto jsou bezpochyby tajné sny Jaromíra Soukupa, tento článek je pouze vtip. Zdravíme na Barrandov!