Santa neexistuje. Avo toast #26

od Lukáš Martínek -
4 min

Vítejte u Avo toastu, kde pro vás chystáme ty největší bizarnosti za uplynulý týden. Přejeme vám fajn čtení! 

Učitelka prozradila dětem, že Santa neexistuje

Tenhle ohavný čin se stal na jedné škole v New Jersey. Nejmenovaná učitelka (která navíc měla supla) si to nakráčela do třídy a sdělila dětem, že žádný Santa není, a že je to pouhý výmysl dospělých. V jedné vteřině tak zničila Vánoce zhruba třiceti prvňákům. Její čin však nezůstal bez odplaty - ředitelka školy učitelku na hodinu vyhodila a navíc pak na Twitteru sdílela příspěvek, který vše aspoň trochu urovnal. 

A my taky! 

Američanka zasedla partnera

Windi Thomasová je korpulentní ženština z Ameriky, která je aktuálně v pěkném průšvihu. Soud ji usvědčil z toho, že v březnu letošního roku zabila svého přítele. A udělala to dost nevybíravým způsobem - poté, co se na něj během hádky naštvala, jej zasedla. 

Thomasová váží 136 kilogramů a její partner vážil pouhých 55 kilo, takže byl v tomto souboji muší vahou a neměl žádnou šanci. Střízlíci a hubeňouři, dávejte si pozor na to, koho si k sobě vybíráte. Pokud vaše partnerka váží skoro třikrát více než vy, jste na tenkém ledě a následky případné hádky by pro vás mohly být fatální. 

V Brně se lepilo

Představte si, že ve vašem městě dostane firma zakázku na to, aby vylepila pár plakátů. Na každém plakátu je jedno slovo a slova dohromady dávají větu, takže je důležité, aby firma plakáty vylepila ve správném pořadí. Ve vašem městě by asi vše dopadlo dobře, ale v Brně se to vždycky nějak zašmodrchá, takže to tam dopadlo takhle: 

Správně to samozřejmě má být "Za kouzlem Vánoce pojeďte vlakem!". České dráhy už si na lepičskou firmu stěžovaly a požadují okamžitou nápravu. Internet se ale baví: vznikla například teorie, že plakát je takhle vylepený schválně, aby se dobře četl mistru Yodovi z Hvězdných válek, který má zálibu v kostrbatém slovosledu. A za nás je to takhle taky správně a v pořádku - kde jinde by se tyhle věci měly dít, než v Brně. ♥

Těšíme se na vás zase příští týden!